ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد یازده طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۱۱

یازده ها اکثر خصوصیات یکها را با شدت بسیار زیادتر دارند چون یازده دوتا یک است ، اکثرا با اراده ، پر انرژی ، با خلاقیت ، پر اعتماد بنفس هستند ، هرچند هنگامی که در زندگی با مشکلات بزرگی روبرو می شوند ممکن است در مواقعی اعتماد به نفس خود را از دست بدهند ولی اکثرا افراد موفقی خواهند بود.

برخی از یازده ها ممکن است در کودکی مورد خشم و خشونت قرار بگیرند که باعث شکل گیری شخصیت منفی در آنها می شود ، اینگونه افراد نیاز بیشتری به استقلال و احساس امنیت دارند تا بتوانند برای بدست آوردن اعتماد به نفس در آینده آماده شوند ، چنانچه نتوانند احساس امنیت و استقلال کافی بدست آورند متاسفانه گرفتار خشم و ترس و عصبانیت می شوند و ممکن است حتی به سمت احساس حقارت هم پیش بروند.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد یازدهطالع بینی نوین – خصوصیات عدد یازده

یازده ها افرادی فوق العاده در زمینه اختراعات هستند و باتوجه به انرژی قوی و زیادی که در خودشان دارند می توانند در زمینه های متعددی از آن استفاده کنند.

این استعداد ها را اگر در جهات منفی به کار بگیرند ، قطعا خواص ویرانگری خواهد داشت ، اما در جهات مثبت ، باعث طرح ها و افکار و ایده های بسیار خوبی خواهد بود که دارای انرژی شفابخش نیز می باشند . بخصوص اگر در امور خود پایدار باشند و با پشتکار عمل کنند می توانند به خوبی به اهداف خوب خویش دست یابند.

اکثر یازده ها در ظاهر آرام و در باطن زورگو و خود رای هستند ، گاهی مشکلات جسمی این افراد را بسیار آزار می دهد ، مشکلاتی از قبیل درد پایین کمر ، درد تخمدانها و اعضاء تناسلی که گاهی هم دچار آسیب و عفونت می شود.

این مشکلات باعث می شود که انرژی خلاق ذاتی که در این افراد وجود دارد تا رفع مشکل مسدود شود و نتوانند از خلاقیت خوب خود استفاده کنند. بهتر است در این مواقع به پزشک مراجعه کنند و یا به درمان های طب سوزنی و انرژی درمانی بروند ، ورزش و فعالیت مفید بدنی می تواند عامل پیشگیری این دردها باشد.

ورزش روزانه به همراه استفاده از غذاهای طبیعی مثل گوشت ، مرغ ، ماهی ، سبزیجات و میوه ، نه تنها به سلامت جسمی این افراد کمک می کند بلکه فعالیت های ذهنی آنها را بالا برده و آنها افراد موفق تری خواهند شد.

یازده ها چنانچه به اعتماد به نفس بالا دست پیدا کنند ، با خلاقیتی که دارند می توانند عنصر موثری در جامعه باشند و در بین مخترعین ، ورزشکاران ، رئیس ها و مدیران بزرگ قرار گیرند.

انگیزه فعالیت در این افراد بسیار مهم است که بتوانند تمام قدرت خلاقیت خویش را فعال کنند تا در امور خویش به موفقیت دست پیدا کنند.

اکثر یازده ها به اشتباه در ابتدای هرکاری فکر می کنند که نمی توانند به تنهایی در امور کار یا زندگی به موفقیت برسند و نیاز است که حتا با شخصی شریک باشند تا بتوانند در امور از دیگران پیشی بگیرند ، درحالی که واقعیت این است که آنها به تنهایی افراد موفق تری می باشند.

یازده ها ذاتشون طوری است که عامل ترقی روحی و معنوی برای خود و نزدیکانشان هستند و به عبارتی خود را وقف مردم می کنند. اگر جذب مادیات نشوند ، در معنویات بسیار پیشرو خواهند بود.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bo2vipdl2.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bo2vipdl2.ir | نقشه سایت