ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد هفت طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۷

هفت ها دارای ویژگی های خاصی هستند ، بیش از حد خوش بین بوده و به همه اعتماد می کنند ، گشاده دلی آنها باعث می شود عمر طولانی داشته باشند و راحت تر زندگی کنند ، گاه احساس فریب خوردگی می کنند و موقتا نسبت به برخی بی اعتماد می شوند.

انرژی انها بیشتر متوجه درون آنهاست تا بیرون ، اگر به احساسات و افکار و الهامات خود توجه کنند و در زمینه های فرهنگی و هنری یا علوم روانشناسی تحصیل کنند به توفیقات خوبی دست می یابند.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد هفتطالع بینی نوین – خصوصیات عدد هفت

اینکه چرا هفت ها اکثرا اعتماد به نفس ندارند را کسی کشف نکرده است ، اما برای اینکه بتوانند به اهداف زندگی خود برسند ، باید بتوانند از اطلاعات و نصایح دیگران استفاده کرده و به خود اتکایی و اعتماد به نفس برسند .

از آنجایی که رسیدن به اهداف زندگی ، مشکلات و پیچیدگی های خاص خود را دارد ، لذا قبل از هرچیز لازم است که روی خود اتکایی و رسیدن به اعتماد به نفس کامل کار کند تا به احساسات و الهامات درونی مثبتی دست یابد ، اینکار برای هفت ها یک جنگ درونی است چون ذهن عقلگرای آنها اکثرا راه را به سمت ادراک و الهامات درونی می بندد.

هفت ها با اعتماد به خود و فطرت الهی و توکل به خدا می توانند به نظم درونی رسیده و قوای روانی و حیاتی خود را آزاد کنند ، آنها تجربیات شخصی خود را در کار و روابط اجتماعی باید به کار گیرند تا از مشکلات زندگی به عنوان فرصت استفاده کرده و به درک عمیقی در زندگی برسند.

ممکن است برخی از این افراد به دنبال شخصی بگردند تا کمکشان کند اما باید بدانند تنها با ایمان به خدا می توانند به درون خود بنگرند و از این سردگمی نجات پیدا کنند.

هفت ها سعی می کنند در محیطی آرام زندگی کنند و به طبیعت علاقه زیادی دارند ، بودن در طبیعت روحیه آنها را متعادل می کند ، روحیه هفت ها طوری است که نیاز به شریک و همدم در زندگی را کاملا حس می کنند و به دنبال آن هستند اما متاسفانه اکثرا یا وابسته می شوند و یا فریب می خورند و یا خیلی سرد و محتاط رفتار می کنند و در نهایت تعداد کمی از هفت ها می توانند در تعادل و هماهنگی شریک و همدم خود را پیدا کنند.

هفت ها در زمینه های ریاضیات ، فیزیک ، الهیات ، روانشناسی و فلسفه می توانند پیشرفت چشمگیری داشته باشند ، آنها قلبی رئوف و مهربان دارند و در عمق وجودشان با خداوند مرتبط هستند ، کودکان نیز معمولا هفت ها رو دوست دارند و محبت متقابلی نسبت به آنها نشان می دهند.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bo2vipdl2.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bo2vipdl2.ir | نقشه سایت